
Izdavač Rockstar lansirao nam je svoju triogiju starih GTA naslova (GTA III, GTA:Vice City, GTA: San Andres) 11.11. za platforme aktulenih i novih generacija. Kao glavnog programera isti izdavač predao je GTA igre u ruke Grove Street Games developeru, koji je i od ranije poznat po obradi starih Rocstarovih naslova i to najviše za iOS & Andorid operativne sisteme.
The Rockstar Games Launcher is now online, but GTA: The Trilogy – The Definitive Edition is unavailable to play or purchase as we remove files unintentionally included in these versions. We're sorry for the disruption and hope to have correct ones up soon. https://t.co/NiMNXUKCVh
— Rockstar Support (@RockstarSupport) November 13, 2021
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na konzolama radi besprijekorno, što smo se i mi na gameground.ba portalu mogli uvjeriti nakon prvoga streama GTA III igre. Međutim, problem je nastao sa licenciranim pjesama koje su greškom ostale arhivirane u bazi podataka za PC verzije istoimene trilogije, gdje su isti PC igrači primorani da i dalje čekaju na igru, gdje je već sada prošlo gotovo tri dana od izlaska.
I wonder, who are "they". 😃 pic.twitter.com/oeqKjFoDnk
— Vadim M. (@NationalPepper) November 11, 2021
Glavni problem leži u kodu tkz. Porn Islandom gdje je developer zadužen za ispravku buga ležerno i decidno napisao u skripti “ovo sranje ne radi“, gdje je isti odustao od uklanjanja buga.
Nadamo seda će se vrlo brzo stvari popraviti te da će PC igrači konačno zaigrati Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na svojim platformama.