Početna Vijesti Najave Zanimljivosti Connect Arena Vlogovi Kolumne Intervjui Recenzije Kontakt O Nama
Independent Games Festival 22. objavio nominacije za indie igre

Independent Games Festival 22. objavio nominacije za indie igre


Poznati gaming festival za malobudžetne igre Independent Games Festival održati će se i ove godine u periodu od 23.-25-03. u San Francisku, gdje ćemo kroz sedam kategorija dobiti po jednog pobjednika.

Ispod teksta vam predstavljamo listu svih sedam kategorija i njihovih noviminovaih igara:

Seumas McNally Grand Prize (glavna nagrada)

Inscryption (Daniel Mullins Games)

Unpacking (Witch Beam)

Loop Hero (Four Quarters)

The Eternal Cylinder (ACE Team)

Cruelty Squad (Consumer Softproducts)

Unsighted (Studio Pixel Punk)

Excellence in Audio- najbolji zvuk

Toem (Something We Made)

Unpacking (Witch Beam)

Jett: The Far Shore (Superbrothers A/V + Pine Scented)

Mini Motorways (Dinosaur Polo Club)

Sable (Shedworks)

Inscryption (Daniel Mullins Games)

EBest Student Game- najbolja studentska igra

Cai Cai Balão (Look Up Games)

Abriss - build to destroy (Randwerk Games eG)

Letter Lattice (Ethan Zarov)

SmallLife (Yueqi Wu)

Nainai's Recipe (Fan Fang, Mai Hou)

Live Adventure (Live Adventure Team)

Excellence in Design- najbolji dizajn

Inscryption (Daniel Mullins Games)

Unpacking (Witch Beam)

Overboard! (inkle)

Strange Horticulture (Bad Viking)

Webbed (Sbug Games)

Midnight Protocol (LuGus Studios)

Excellence in Narrative- najbolji narativ

Last Call (Nina Freeman and Jake Jefferies)

Neurocracy (Playthroughline)

Closed Hands (Passenger)

Overboard! (inkle)

Inscryption (Daniel Mullins Games)

Unpacking (Witch Beam)

Excellence in Visual Art- najbolji vizuelni art

The Eternal Cylinder (ACE Team)

Behind the Frame: The Finest Scenery (Silver Lining Studio)

Papetura (Petums)

Fuzz Dungeon (Jeremy Couillard)

The Wild at Heart (Moonlight Kids)

Jett: The Far Shore (Superbrothers A/V + Pine Scented)

Nuovo Award

Memory Card (Lily Zone)

Okthryssia and Saturnia's Bureaucratic Adventures (Outlands)

Space Hole 2020 (Sam Atlas)

Tux and Fanny (Ghost Time Games)

Cruelty Squad (Consumer Softproducts)

Sparkles & Gems (Resnijars)

Fuzz Dungeon (Jeremy Couillard)

Cuccchi (Fantastico Studio)

Za više informacija posjetite igf portal.