
Prije nekoliko sati, razvojni studio Genki Co., Ltd. predstavio je cinematic trailer za nadolazeću igru Tokyo Xtreme Racer, koja donosi nostalgičnu atmosferu street racea i neodoljivo podsjeća na legendarne Need for Speed Underground igre. Trailer je ispunjen energijom noćnih ulica Tokija, neonima, i visokooktanskim hypeom koje bi trebalo oduševiti sve ljubitelje trkačkih igara.
Fokus trailera bio je na japanskim automobilima, posebno modelima poput Nissana i Mazde, što jasno sugeriše da će igra sadržavati neka od legendarnih vozila iz osamdesetih, devedesetih i početka novog milenijuma. Ovaj izbor automobila nije samo omaž kulturi japanskog street racea već i obećanje da će igra donijeti autentičan duh te ere.
Tokyo Xtreme Racer je zakazan za izlazak u 2025. godini, a prema prvim reakcijama, čini se da će igra biti nezaobilazna za ljubitelje trkačkog žanra. Sudeći po traileru, možemo očekivati noćne trke kroz detaljno prikazane gradske ulice Tokija, uz intenzivnu atmosferu i vrhunsku grafiku.